Kontakt

POUKARparts / centrála Jihlava

Brněnská 65
586 01 Jihlava
Ukázat na mapě +420 567 310 077 sklad@poukar.cz

Vedení společnosti

Jan Poukar
majitel společnosti
tel.: +420 777 735 162
jpoukar@poukar.cz

 

Ekonomické oddělení

Roman Palát
ekonom
tel.: +420 777 735 220
rpalat@poukar.cz

Jana Poukarová
fakturace
tel.: +420 777 735 166
jpoukarova@poukar.cz

 

 

Obchodní oddělení

Karel Zodl
vedoucí obchodního oddělení
tel.: +420 777 735 221
kzodl@poukar.cz

Tomáš Ruta
obchodník
tel.:+420 777 735 163
truta@poukar.cz

Jan Koumar
obchodník
tel.: +420 777 735 168
jkoumar@poukar.cz

 

Řidiči

Kamil Chudoba
řidič
tel.: +420 777 735 164
kchudoba@poukar.cz

 
 

POUKARparts / pobočka Havlíčkův Brod

Lidická 1983
580 01 Havlíčkův Brod
Ukázat na mapě +420 569 428 121 nakup.brod@poukar.cz

Alena Feitlová
prodejce
tel.: +420 777 735 219
afeitlová@poukar.cz

.
.
.
.

.
.
.
.

 
 

POUKARparts / obchodní zástupce Praha

David Poukar
obchodní zástupce
tel.: +420 777 735 161
dpoukar@poukar.cz

POUKARparts / obchodní zástupce Liberec

Jan Koumar
obchodní zástupce
tel.: +420 777 735 168
jkoumar@poukar.cz

POUKARparts / obchodní zástupce Litoměřice

Jan Koumar
obchodní zástupce
tel.: +420 777 735 168
jkoumar@poukar.cz

 

Mate nějaké dotazy? Kontaktujte nás

Image CAPTCHA
Opište kód z obrázku.
kontaktujte nás

POUKARparts logo
Brněnská 65                      
586 01 Jihlava, Česká republika
tel.: +420 567 310 077
tel.: +420 777 735 167 
email: poukar@poukar.cz

Otevírací doba:
Po-Pá : 7:00 - 17:00
So: 8:00 - 10:00