MERCEDES-BENZ ACTROS

Od žaluzie chladiče až po střechu: Nápadný design exteriéru odpovídající dálkové přepravě propůjčuje nově vyvinutému modelu Actros nový rozměr také opticky a současně působivě dokládá jeho vnitřní sílu. Například světlé a přívětivé prostředí a jasné rozdělení pracovního a obytného prostoru. Díky svým kabinám orientovaným na použití nový model Actros otevírá dosud nedosažitelné dimenze práce, pobytu a spánku v dálkové přepravě: všechny kabiny široké 2 500 mm jsou standardně vybaveny rovnou podlahou. Světlá výška mezi sedadly: až 2,13 m. Navíc: podstatně více prostoru a úložného prostoru než u předchůdců. Kabiny široké 2 300 mm jsou podle plánovaného použití volitelně vybaveny průběžnou rovnou podlahou nebo tunelem motoru o dvou různých výškách.

Ještě efektivnější

Pro vysokou ekonomičnost jsme nový model Actros vybavili mnoha inovacemi šetřícími palivo a obzvláště úspornými motory: až o 7 % nižší spotřeba u motorů Euro V v porovnání s jeho předchůdci. Kromě Euro V a EEV je nový Actros jedním z prvních vozů, který je vybaven motory, jež již nyní splňují požadavky Euro VI – a to díky snížené spotřebě o další 4 % v porovnání s jeho předchůdci s motory Euro V. A nyní úplná novinka: Predictive Powertrain Control – inovativní systém, který při řazení zohledňuje silniční provoz a předpokládaná stoupání a klesání a který dokáže snížit spotřebu ještě o další 3 %. K velmi nízkým celkovým nákladům přispívají u nového modelu Actros kromě technologie také podle vašich požadavků sladěný servis a služby: od telematického systému FleetBoard® a služby CharterWay Complete přes atraktivní leasingová, finanční a pojišťovací řešení až po školení zaměřená na úspornější jízdní styl. To vše pro nižší náklady a vyšší zisk. 

Dynamický jako nikdy předtím

Pro nesrovnatelný pocit z jízdy jsme nový model Actros vybavili inovativním zavěšením zadních kol, přesným řízením a širší, pevnější konstrukcí. Spontánně reagující motory, které jsou dodávány se třemi objemy válců a celkem ve 13 výkonových kategoriích od 175 kW do 375 kW, které se v kombinaci se standardní samočinnou převodovkou Mercedes PowerShift 3 a nadstandardními jízdními režimy starají o ekonomický požitek z jízdy. Proto s novým modelem Actros přichází ještě další jízdní výhody. Například neomezeně volitelné převisy konstrukce pro zlepšení montáže nástaveb a rozšířený rozvor kol. Orientaci na použití dále zvyšují objemy nádrží u tahačů s návěsem až 1 300 l a flexibilní možnosti kombinace jednotlivých nádrží.

Stručně řečeno: S novým modelem Actros máte k dispozici vůz, který je upraven podle vašich požadavků prakticky pro jakékoliv použití v dálkové přepravě. 

kontaktujte nás

POUKARparts logo
Na Hranici 4966/33                      
586 01 Jihlava, Česká republika
IČO: 08793727, DIČ: CZ08793727
číslo účtu: 6351478329/0800
tel.: +420 567 310 077
tel.: +420 777 735 167
email: poukar@poukar.cz

Otevírací doba:
Po-Pá : 7:00 - 16:00