MAN TGX

Ve vnitrostátní a mezinárodní dálkové přepravě jsou efektivita a produktivita rozhodujícími faktory, abyste obstáli v celosvětové konkurenci. Vozidlo pro dálkovou přepravu MAN TGX je novým etalonem mezi těžkými nákladními automobily a splňuje nejvyšší požadavky na pohodlí, hospodárnost a dynamiku. Seznamte se s nákladním automobilem MAN TGX a dosáhněte svých cílů ještě bezpečněji, rychleji a efektivněji.

Spolehlivý

Vždy až do cíle: S nákladním automobilem MAN TGX máte na své straně partnera, na kterého se můžete kdykoliv spolehnout. Neboť moderní motory se vstřikováním Common Rail kromě nižší spotřeby paliva nabízejí také delší životnost. Vozidlo pro dálkovou přepravu MAN TGX vás díky vzájemně skvěle přizpůsobenými technickými opatřeními přesvědčí, že i provedení Euro 6 dokáže dosáhnout vynikající spotřeby předchozího provedení Euro 5. Kromě toho dokáže nákladní automobil v provedení Euro 6 udělat dojem dlouhodobou životností a srovnatelnými náklady na údržbu a opravy.

Vhodný pro různé nástavby

Dokonalý rám s dlouhou životností: Rám nákladního automobilu MAN TGX je vyroben z vysokopevnostní jemnozrnné oceli. Díky tomu má rám mimořádně vysokou pevnost v ohybu a je velmi lehký. Je tak vhodnější pro různé nástavby: Společnost MAN nabízí široké spektrum konfigurací s různými rozvory náprav, různými výškami točnice návěsu a různými návěsy v provedení Euro a objemovými návěsy. Hustě rozmístěné otvory umožňují bezproblémovou, rychlou a hospodárnou montáž nástaveb, aniž by bylo nutné vrtat dodatečné otvory.

Pohodlný

Po celém světě na cestách v automobilu MAN TGX jako doma: Individuálně volitelné kabiny automobilu MAN TGX ve velikostech XXL, XLX a XL dokáží splnit každé přání, co se týká obytného komfortu a dostatku místa. Počínaje optimální výškou stání přes kvalitní lůžka s lamelovým roštem a vícezónovou matrací ze studené pěny až po 200litrový úložný prostor pro zavazadla: Prostorová koncepce nákladního automobilu MAN TGX je dokonale přizpůsobená potřebám řidiče. K tomu patří také vynikající informační a zábavní systém, optimalizovaná klimatizace a chladicí box se sklopným stolkem.

Hospodárný

Maximální výkon při minimální spotřebě: Tento požadavek dokáže MAN TGX splnit díky nepřekonatelné efektivitě. Takže ani v provedení Euro 6 nedošlo ke zvýšení spotřeby, MAN zlepšil aerodynamiku a design vozidla pro dálkovou přepravu. Díky lehké konstrukci se hmotnost nákladního automobilu zvýšila pouze o necelých 200 kg. MAN tak dokázal v případě provedení Euro 6 ještě zvýšit náskok v užitečném zatížení proti konkurenci. Právě tak bezkonkurenční je spotřeba paliva šestiválcového motoru s chlazenou recirkulací spalin, filtrem částic, katalyzátorem a velmi dlouhou životností. Rovněž prodloužená zadní náprava přispívá k úspoře paliva.

kontaktujte nás

POUKARparts logo
Na Hranici 4966/33                      
586 01 Jihlava, Česká republika
IČO: 08793727, DIČ: CZ08793727
číslo účtu: 6351478329/0800
tel.: +420 567 310 077
tel.: +420 777 735 167
email: poukar@poukar.cz

Otevírací doba:
Po-Pá : 7:00 - 16:00